„Super Mama”, „Najlepszy Tata na świecie”, „Córeczka Tatusia”, „Syn na medal” – to przykładowe hasła, które można spotkać na bawełnianych koszulkach z nadrukiem. Poszczególne propozycje różnią się kolorem oraz fasonem, często posiadają także dodatkowe elementy graficzne, podkreślając oryginalny i niebanalny charakter konkretnej propozycji.

 

Nie tylko na wakacje

 

Koszulki z nadrukiem w postaci wymownego hasła cieszą się największym zainteresowaniem w okresie wakacyjnym. Letnie upały poniekąd wymuszają zakładanie lekkich, przewiewnych t-shirtów, wykonanych z dobrej jakościowo bawełny.

Każdy człowiek posiada w swojej garderobie co najmniej kilka koszulek z nadrukiem, zarówno dedykowanym, okazjonalnym, jak i uniwersalnym. Okazjonalne koszulki z nadrukiem w swoisty sposób podkreślają osobowość i podejście do życia danej osoby – kobieta, która nie jest matką, z całą pewnością nie założy koszulki z nadrukiem „Super Mama”, trudno też żądać od chłopca, aby prezentował się w koszulce z nadrukiem „Córeczka Tatusia”.

Warto jednak podkreślić, że wśród propozycji można zaleźć wiele rozwiązań o charakterze uniwersalnym, które sprawdzą się w przypadku obojga płci, a co ważniejsze, mogą być noszone z powodzeniem przez ludzi w różnym wieku. Przykładem może być tutaj wyrażenie „Oglądam świat przez różowe okulary” czy choćby „kocham wakacje”.

W wielu przypadkach koszulki z nadrukiem potrafią wiele powiedzieć o danej osobie, wskazują przede wszystkim to, czy jest to osoba otwarta, czy bardziej zamknięta na świat i ludzi itp.

Wśród koszulek z okazjonalnym nadrukiem można znaleźć modele dopasowane, jak i luźniejsze. Dopasowane koszulki z nadrukiem adresowane są przede wszystkim dla kobiet, które często poszukują modeli podkreślających kobiece atuty.

Wiele osób wychodzi z założenia, że okazjonalne koszulki z nadrukiem to rozwiązanie, które sprawdza się wyłącznie w okresie letnim, podczas wakacyjnych wyjazdów. Rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie – faktem jest, że założenie tego typu t-shirtu do pracy, czy choćby do kina lub na spotkanie z przyjaciółmi w klubie czy pubie byłoby znaczącym nietaktem, nie mniej jednak rozwiązanie to idealnie sprawdzi się podczas spaceru z psem, a nawet w czasie treningu na siłowni lub w klubie fitness.

Koszulka z nadrukiem na rower

Koszulki z nadrukiem na zamówienie

 

Wiele firm oferuje możliwość zamówienia konkretnych koszulek z nadrukiem – w tej sytuacji nadruk jest adekwatny do oczekiwań zamawiającego. Jest to doskonały pomysł na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, możliwość tę warto także wykorzystać podczas imprez sportowych, rekreacyjnych lub kulturalnych, identyfikując za pomocą koszulki uczestników przedsięwzięcia.

Nietrudno zauważyć, że w tym przypadku zamówienie obejmuje większą ilość koszulek z nadrukiem – fakt ten automatycznie wpływa na cenę, która jest zdecydowanie korzystniejsza niż w przypadku zakupu pojedynczych sztuk. Warto podkreślić, że przedmiotowe koszulki z nadrukiem można wykorzystać w wielu codziennych sytuacjach.

Warto jednak wiedzieć, że koszulki z nadrukiem na zamówienie mogą być wykonane także w mniejszej ilości, obejmującej nawet jedną lub dwie sztuki – z alternatywy tej korzystają przede wszystkim osoby, które chcą zaskoczyć najbliższych niebanalnym i jednocześnie praktycznym upominkiem.