Każda kobieta pragnie mieć długie i piękne rzęsy. Jest to bez wątpienia ogromny atrybut kobiecości, który dodaje blasku, pewności siebie oraz atrakcyjności. Czasami wystarczą zagęszczone i podkręcone rzęsy do tego, aby wyglądać promiennie i zalotnie. Niestety natura nie obdarzyła wszystkich Pań długimi, gęstymi i ciemnymi rzęsami, co oznacza, że trzeba znaleźć jakąś metodę, na uzyskanie najbardziej zadowalającego efektu długich rzęs, w inny sposób. Spora ilość kobiet kupuje sobie najlepszej jakości tusze do rzęs znanych marek, które obiecują natychmiastowy i olśniewający efekt. Jednak jak to z maskarą bywa, w końcu trzeba ją zmyć, a po uwodzicielskim spojrzeniu nie ma śladu. Na szczęście z pomocą przychodzi branża kosmetyczna i drogerie oferujące produkty, do przedłużania rzęs, które są nieporównywalnie lepsze od tradycyjnych tuszów do rzęs, a do tego ich efekt utrzymuje się naprawdę długo.


Czym jest fenomen przedłużania rzęs?


Aby móc cokolwiek powiedzieć o produktach do przedłużania rzęs, należy zrozumieć, na czym polega cały proces ich przedłużania i zagęszczania. Przedłużanie rzęs to zabieg kosmetyczny, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem To dlatego, że gwarantuje długotrwały efekt – aż do 3 tygodni. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu zabiegowi, który ma na celu przedłużenie, zagęszczenie i pogrubienie rzęs, można zapomnieć o codziennym tuszowaniu włosków lub doklejaniu jednorazowych kępek. Przedłużanie rzęs to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się u kobiet zapracowanych, kochających sport i tych, które nie lubią marnować czasu na codzienny makijaż.


Na czym polega przedłużanie rzęs?


Przedłużanie jest całkowicie bezpiecznym i zupełnie bezbolesnym zabiegiem kosmetycznym, który polega na precyzyjnym doklejaniu pojedynczych włosków do naturalnych rzęs. Taki zabieg powinien być wykonany przy zachowaniu najwyższego poziomu higieny – w końcu jest to manewrowanie przy oku. Włoski, które są wykorzystywane do przedłużania rzęs mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej jest to: jedwab, materiał syntetyczny i zdarza się, że do ich produkcji wykorzystywane zostaje futro norek syberyjskich. W zależności od potrzeb i oczekiwań względem końcowego efektu, można wybrać różne metody przedłużania rzęs, wśród których wymienia się metodę: 1 do 1, 2 do 1 oraz 3 do 1. Jednak taki zabieg nie obejdzie się bez potrzebnego sprzętu i produktów.Produkty do przedłużania rzęs


Aby uzyskać efekt olśniewającego i zalotnego spojrzenia, należy sięgnąć po specjalistyczne produkt do przedłużania rzęs. W ofercie takich produktów można znaleźć artykuły przeznaczone dla osób zarówna wprawionych i doświadczonych w fachu, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabiegiem przedłużania rzęs. Takie produkt są tworzone dla kobiet i z myślą o kobietach, które chcą osiągnąć efekt grubych i długich rzęs . Producenci tworzący sztuczne rzęsy i niezbędnik do ich aplikacji, wiedzą, że każda kobieta jest inna i każda potrzebuje dostosowanego, do jej potrzeb produktu. Dlatego w ofercie artykułów do przedłużania rzęs znajdują się różne rodzaje włosków, w różnych kolorach i rozmiarach. W najczęściej spotykanych zestawach do przedłużania rzęs można spotkać, między innymi: rzęsy, taśmę do podklejania rzęs, klej, odtłuszczacz, aplikator, szczoteczkę, produkt do usuwania rzęs, pęsety i kamień nefrytu, który utrzymuje odpowiednią temperaturę kleju.Rzęsy wave

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowość, którą pokochały wszystkie miłośniczki przedłużania rzęs, a są nimi rzęsy wave. Nadają one niesamowitą objętość naturalnym włoską, a do tego nakładanie ich jest szybkie i przyjemne.